0
0

احتمالات

353 بازدید
احتمالات

در این مقاله می خواهیم احتمالات را در کوانتوم بررسی کنیم.محتواپنهان1 احتمالات در کوانتوم2 حالت اول3 حالت دوم4 حالت سوم

احتمالات در کوانتوم

ریاضی می گوید یک سکه را که بالا پرتاب می کنید یا شیر می شود یا خط.

ولی در کوانتوم حالت های دیگری هم وجود دارد. در واقع N حالت بررسی می شود و وجود دارد.

اصلا ممکن است این سکه پایین نیاید یا تبدیل به چیز دیگری شود.

حال فرض کنید شما یک فکری دارید. قطعا برای وقوع آن هم N حالت وجود دارد.حتما می دانید اصلی در طبیعت وجود دارد و آن این است که اگر فکری در ذهن شما جرقه میزند حتما می تواند و لازم است که در طبیعت به وقوع بپیوندد. البته به این شرط که تعادل طبیعت حفظ شود.

مثلا شما به فکرتان میرسد که برای راحتی خودتان بخواهید ماشینی خریداری کنید. حتما می توانید؛ ولی اینکه الزاما فکر کنید که ماشین دار می شوید شما را ماشین دار نمی کند و چیزهای دیگری هم مهم است.

هر هدفی دو جنبه دارد:

  • جنبه ی فکری
  • جنبه ی عملی

جنبه ی عملی ایمان عملی است. یعنی تو هرچقدر که باور داری که کاری را می توانی انجام دهی شروع می کنی و برایش واقعا کاری انجام می دهی. چون ایمان داری که آن قضیه نتیجه می دهد.

احتمالات

حالت اول

انرژی ذهنی و فرکانس بالایی داری و توانایی درست فکر کردن را داری و متوجه فرکانس بالای خودت هستی. وقتی به افکارت و هدفی که داری فکر می کنی افکارت مثل یک پازل کنار هم چیده می شوند، انرژیت جلوتر می رود و فکرت را به نتیجه میرسانی و با کمترین میزان انرژی عملی موانع را پشت سر میگذاری.

اگر جزو این افراد هستی یعنی باور داری در این دنیا جا برای همه هست و خیر و برکت برای همه جاری است.

حالت دوم

در این حالت انرژی های ذهنی شما متوسط است و در حد معمولی قرار دارد. در اینجا احتمال فکرهای درست که در شما شکل بگیرد پایین تر است. چیزهایی هم که به ذهنتان میرسد باید تلاش بیشتری برایشان بکنید تا بتوانید پازل فکریتان را کامل بکنید.

تازه اگر احتمال استاپ شدن فکرتان و یا منحرف شدنش را از مسیر اصلی در نظر نگیریم.

همه ی ما بارها افرادی را دیدیم که راهی را شروع کرده اند و وسطش بیخیال شدند یا از مسیر اصلی منحرف شدند. وقتی با آنها صحبت می کنیم می گویند که تمام تلاششان را کرده اند مثل مدیتیشن، تصویرسازی… ولی اتفاق نیفتاده.

باید دقت کنید چون ممکن است فاکتور های مهمی را در نظر نگرفته باشید مثل اینکه انرژی های ذهنی بالا نبوده و از مسیر خارج شدید.

حالت سوم

در این حالت سطح انرژی های شما از حد نرمال هم پایین تر است. در اینجا فکر درستی به ذهنتان نمی رسد و به جایش افکار معیوب به سراغتان می آید. افکاری که اصلا هیچ پایه ی درستی ندارند. مثل اینکه اگه نشود یا نرسم چه می شود…؟

این باعث می شود افکار معیوب و کمبودها به سراغتان بیاید. افکاری که شما را در مسابقه ی مقایسه با دیگران قرار می دهد و همواره در التهاب عقب نیفتادن از دیگران هستید.

حال فرض کنید در این حالت راجع به قانون جذب هم بخوانید.

چه اتفاقی می افتد؟

مدام فکر می کنید که این افکار معیوبی که دارید قرار است به آن برسید.

احتمالات

قسمت خوبی که می توانیم به شما بگوییم این است که هیچ اتفاقی نمی افتد. چون اصلا انرژی ای وجود ندارد که چیزی را به نتیجه برساند. بنابراین اتفاق بدی هم نمی افتد. عملا شما هیچ کاری  نکردید؛ ولی هیچ کار مثبتی هم نکردید.

حال چه باید کرد؟

N حالت و احتمال وجود دارد پس شما می توانید در نظر بگیرید که در 24 ساعت آینده بهتر می شوید و روی ایمان نظری و فکریتان کار بکنید.

پس متوجه شدیم که در این حالت های تفکری N حالت مختلف وجود دارد و N احتمال مختلف برای اتفاق افتادن همه ی اینها.

ممکن است از انرژی فکری و ذهنی بالایی برخوردار باشید بقیه ی ماجرا را هم بدانی که در این صورت در مسیر درستی هستی و به اهدافت میرسی.

احتمال دیگری وجود دارد که راجع به آن باهم صحبت کردیم اینکه انرژی های فکری و ذهنی تو در حد متوسط و معمولی باشند یا حتی از حالت عادی پایینتر باشند یا حتی از انرژی های بالایی برخوردار باشید ولی راهت را ندانی.

اینجاست که باید هنر ظریف فکر کردن را یاد بگیری.

اینجا یک احتمال به وجود می آید؛ اینکه خودت به دنبالش باشی، مسیرت را پیدا کنی، برایش تلاش کنی و آن را یاد بگیری، انجامش دهی و به آن برسی.

احتمال دیگری وجود دارد که اصلا نخواهید این را یاد بگیرید. ولی سعی کنید حذفش نکنید؛ چون اگر نتوانید انرژی های فکریتان را در زندگی بالا بیاورید خیلی در زندگیتان کاری از دستتان بر نمی آید.

کوانتومی فکر کردن و دیدن راهکارهای متعدد و احتمالات متعدد را در نظر گرفتن، به شما کمک می کند که زندگی بهتری را برای خودتان بسازید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://kanoonptr.com/?p=2191
اشتراک گذاری:
گرند مستر ذاکرین
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد احتمالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.