مدارک کانون پرورش تن و روان

 کانون پرورش تن و روان یک موسسه آموزشی با موضوع کاری یوگا، مدیتیشن و علوم در ارتباط مانند: آیورودا، مودرا پرانایاما و…

است که سال‌هاست برای ارتقاع آگاهی دوستداران این رشته در تلاش است.

با توجه به اینکه کانون پرورش تن و روان نماینده انحصاری یوگا الاینس اینترنشنال هندوستان هم هست، می‌تواند مدارک داخلی و بین المللی در زمینه های فوق الذکر به مخاطبین خود ارایه دهد.

این مدارک قابلیت ترجمه دارند و دارای شناسه و شماره ریجستر هستند.

پرتوجویانريان، یوگی‌ها و یوگینی‌های شرکت کننده در دوره ها، در کنار مدارک دریافتی و به نسبت سابقه کاری می‌توانند توصیه نامه ایی را از این مرکز دریافت کنند که به فرایند مهاجرت و کار یابی آنها در کشورهای ثالث کمک فراوانی می‌کند .

داشتن مدرک معتبر و بین المللی همراه با توصیه نامه میتواند زمینه های و پتانسیل های کاری زیادی را ایجاد کند.

این مدارک برای همیشه در کانون پرورش تن و روان ریجستر شده است و احتیاج با شارژ سالانه ندارد.

اصل مدارک به صورت لمینت شده و با مهر برجسته به شرکت کنندگاه داده می‌شود و عکس مدارک هر کدام از شرکت کنندگان به صورت نشانه‌گذاری شده در گالری قرار می‌گیرد.

لذا به این نکته توجه داشته باشید که در صورتی که عکس مدرک خودتان را در سایت دیدید و قصد دانلود
آن را دارید با ما در ارتباط باشید تا پرینت مدرک به صورت لمینت شده ئ با مهر برجسته و همچنین عکس مدرک به صورت دیجیتال با کیفیت مناسب در دسترس شما قرار گیرد.

هر کدام از کد های ریجستر که در سمت راست و بالای مدارک دیده می‌شود هماهنگ با مدارک و کد ریجستر در سایت یوگا الاینس اینتر نشنال است و این امکان را به شما می‌دهد که هیچ شخص دیگری نتواند از آن سوء استفاده کند و انحصاری است.

داشتن مدارک معتبر در زمینه یوگا در جامعه بین المللی می‌تواند زمینه ساز فعالیت‌های بین المللی شما باشد و راه را برای حضور پر رنگ شما در این زمینه فراهم می‌کند.

در کانون پرورش تن و روان رشته‌های گوناگونی در زمینه یوگا و علوم وابسته وجود دارد که می‌توانید در آن‌ها شرکت کرده و با پایان رساندن دوره ها مدارک خود را دریافت کنید.

مربیگری یوگانیدرا

مربیگری پرانایاما

مربیگری مدیتیشن

مربیگری یوگا ۲۰۰ ساعته

مربیگری یوگا ۳۰۰ ساعته

مربیگری یوگا ۵۰۰ ساعته

آیورودا

یوگا و طب فشاری

همه دوره‌هایی که در کانون پرورش  برگزار می‌شوند، به صورت آنلاین  و در بستر سایت انجام می‌شوند. 

وصل شدن به دوره‌ا و استفاده از آن بسیار آسان است و همچنین در پایان هر جلسه فیلم مربوط به همان جلسه نیز در دسترس مخاطبین قرار می‌گیرد که یک امتیاز ویژه در میان همکاران را برای ما ایجاد کرده و آن استفاده از اینترنت ملی و نیاز نداشتن به فیلتر شکن بوده و به عنوان یک سایت آموزشی تمام آموزش‌ها در پلتفرم خود سایت انجام می‌پذیرد و احتیاج به نصب و راه اندازی هیچ اپلیکیشن یا برنامه دیگری نیست. همچنین استفاده از آن در گوشی ، تبلت و لپ تاپ امکان پذیر است.

کانون پرورش تن و روان برای گسترش کاری در زمینه های فوق الذکر از بین مربیان و مدرسین هر حوضه کاری، دعوت به همکاری می‌کند و اولویت همکاری را به عزیزانی واگذار می‌کند که در همین موسسه و زیر نظر گرند مستر ذاکرین و گرند مستر نیرا، دوره های خود را با موفقیت به پایان رسانده باشند.

 

شماره تماس‌هایی که برای ارتباط با کانون پرورش تن و روان در زمینه شرکت در دوره ها و دریافت مدارک معتبر  باید بدانید:

۰۹۱۲۴۰۱۲۳۴۶

۰۹۱۲۲۳۳۴۷۹۲

۰۹۳۸۹۶۸۶۸۴۸

همچنین می‌توانید با همین شماره‌ها در تلگرام، واتس آپ نیز با ما در ارتباط باشید.

مدارک داخلی کانون پرورش تن و روان​