0
0

ماساژور دستی سر

381 بازدید

در این مقاله می خواهیم راجه به ماساژور دستی سر با شما صحبت کنیم.

ماساژور دستی سر را چند سالی هست که حتما در بازار با قیمت مناسب دیده اید. حواستان باشد که محافظ سر هر کدام از سیم ها وجود داشته باشد که وقتی آنرا روی سر استفاده می کنید هیچ آزاری به سر نرسد.

آیا ماساژور دستی سر کاربرد ویژه ای دارد یا صرفا یک وسیله ی فانتزی است که وقتی روی سرمان می کشیم حس عجیب و غریبی به ما دست می دهد؟

این یک دستگاه است با عملکرد بسیار بالا. اتفاقی که با ماساژ این وسیله روی سر میفتد این است که رادیکال های آزادی که روی سطح پوست هستند آزاد می شوند و از آن منطقه ای که هستند فرار می کنند. ضمنا سیستم عصبی پوست سر هم تحریک می شود که باعث می شود یک حالت مور مور و رفع خستگی به سر و صورت دست بدهد و بعد از چند ثانیه یک حس خوشایندی به شما می دهد.ماساژور دستی سر

ماساژور دستی سر

جزو اولین نشانه های آن ترشح آندورفین است و بعد از آن حس آرامش عمیق به خصوص که خودتان این کار را انجام ندهید و شخصی برای شما این کار را انجام دهد میتواند روی رفع خستگی سر و چشم ها موثر باشد.

در طب فشاری و طب سوزنی کانال مثانه و کانال کیسه صفرا و کانال دو، 3 کانالی هستند که به شدت در این ماساژ تحت تاثیر هستند و خیلی برای رفع تنش های ذهنی موثر هستند حتی درمان پیشگیرانه ی سینوزیت و میگرن هم هست.

اگر به شکل یک وسیله برای تفریح به آن نگاه میکنید، از شما میخواهم به مدت یک هفته از فردی درخواست کنید سرتان را با آن هر شب 2/3 دقیقه ماساژ دهد و پس از آن خواب خوشی را که به شما دست می دهد را تجربه کنید بعد متوجه می شوید که یک دستگاه ارزان کوچک چقدر می تواند در زندگی شما و تصحیح سبک زندگی شما تاثیر بگذارد و آن حالت تندرستی که همه ی شما به دنبال آن هستید را برای شما بیافریند.

“رفع خستگی یعنی رفع جملات تنش زا در زندگی مشترک”

ماساژور دستی سر

ماساژور دستی سر

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://kanoonptr.com/?p=2213
اشتراک گذاری:
گرند مستر ذاکرین
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد ماساژور دستی سر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.