0
0

مجوز بین المللی مدرسه یوگای کانون پرورش تن و روان

تنها مدرسه مجاز یوگا الاینس در ایران

پیام های گرانبهای سوامی ویدیاناند صاحب امتیاز یوگا الاینس اینترنشنال درخصوص نمایندگی انحصاری در ایران

کانون پرورش تن و روان، تنها نماینده رسمی یوگا الاینس اینترنشنال (Yoga Alliance International) در ایران می باشد.

2009 سفری به هند

در سال 2009 یوگا الاینس اینترنشنال از سیدمحمد حسام‌الذاکرین دعوت کرد تا در مجمع یوگا در دهلی شرکت کند. این دعوت برای ارائه مقاله یوگانیدرا بر پایه مطالعات شخصی در انجمن یوگا ایران بود در این مقاله نظریه تاثیر تمرینات یوگانیدرا بر باز ترشح کردن هورمون ملاتونین مطرح شده بود . البته احمال سفارت هند باعث تاخیر در این سفر شد و موجب آشنایی بیشتر سوامی ویدیاناند و همکارش چاندرا شکاران با سیدمحمد حسام‌الذاکرین. در این سفر استاد ذاکرین چندین کارگاه یوگانیدرا و پرانایاما و.. در مرکز یوگا الاینس در دهلی برگزار کرد که مورد استقبال مخاطبینی که از نژادها و ملیت های مختلف در آن شرکت کرده بودند گردید. همین امر و گفتگوی مکرر استاد ذاکرین و سوامی ویدیا ناند منجر به صدور فنی تاییدیه ای مبتنی بر اعلام استاد بزرگی سید محمد حسام الذاکرین و توسط سوامی ویدیاناند ریئس یوگا الاینس اینترنشنال گردید.

اعطای نمایندگی یوگا الاینس اینترنشنال به ایران

مذاکرات دو هفته ایی استاد ذاکرین و سوامی ویدیاناند منجر به اعطای نمایندگی انحصاری در ایران بود.و پس از این سفر، گروهی از مربیان یوگا درجه 3 انجمن یوگا ایران با هماهنگی مدیران وقت درخواست صدور مدرک بین الملی داشتند که با هماهنگی های تیم اجرایی همان زمان به ثمر رسید.

درباره این نمایندگی انحصاری یوگا الاینس به ایران

اعطای این نمایندگی بصورت انحصاری است و افراد یا ارگانها یا موسساتی که علاقه مند به دریافت گواهینامه ها و تاییدیه هستند باید از طریق نمایندگی ایران در ارتباط باشند. همچنین سید محمد حسام الذاکرین بعنوان نماینده انحصاری یوگا الاینس اینترنشنال هند در ایران میتواند برای مربیان، مدارس و باشگاهها و شهرهای مختلف ایران یوگا در ایران درخواست نمایندگی داده و پس از موافقت یوگا الاینس اینترنشنال به آنها نمایندگی اعطا کند.

آینده بهتر در ارتباطات بین الملل با یوگا الاینس اینترنشنال

مسلما” همه افرادی به فکر ارتقاع سطح کیفی و کمی فعالیت های خود هستند . این گونه تفکر احتیاج به بستر مناسب فرهنگی و مناسبات صحیح اجتماعی دارد. رزومه ها و مجموعه فعالیت های متناسب با شغل شما ، در آینده ایی نه چندان دور میتواند راههای بین الملی را برای شما باز کند. یوگا الاینس اینترنشنال و نمایندگی رسمی آن در ایران میتوانند محدودیت ها را برای شما برطرف کنند و راههای بهتر دیده شدن را به شما نشان دهند.

یوگا الاینس اینترنشنال در ایران

در سال 2009 در دهلی یک قرار داد به امضا رسید. این قرار داد ما بین یوگا الاینس اینترنشنال هند و سیدمحمد حسام‌الذاکرین منعقد شد. این یک قرار داد انحصاری برای هر دو طرف بوده و هست. در این قرارداد یوگا الاینس اینترنشنال نمایندگی ایران خود را به صورت نا محدود به سیدمحمد حسام‌الذاکرین اعطا کرد. بر اساس این توافق افرادی که بدنبال مدارک بین المللی هستند میتوانند از طریق سیدمحمد حسام‌الذاکرین به یوگا الاینس اینترنشنال معرفی شوند . هر فردی از ایران بخواهد با یوگا الاینس اینترنشنال مستقیم مکاتبه داشته باشد آنها سیدمحمد حسام‌الذاکرین را معرفی خواهند کرد.این کار باعث نظم و هماهنگی بیشتر در کارهای هر دو طرف خواهد بود. دفتر یوگا الینس در ایران موسسه کانون پرورش تن و روان است. مدیر عامل این موسسه سیدمحمد حسام‌الذاکرین است . کانون پرورش تن و روان یک موسسه رسمی در زمینه یوگا ، مدیتیشن و علوم وابسته است .