0
0

ایده های کوچک بیزنسی

374 بازدید

در این مقاله به ایده های کوچک بیزنسی صحبت کنیم.

اولین راه تبادل شما با دنیای بیرونتان پول است. پول نحوه ی ارتباط شما را با دنیای بیرون خودتان شکل می دهد. پول ممکن است دیجیتال باشد مثل بیت کوین یا CASH و همان اسکناس که وجه نقد است.

ایده های کوچک بیزنسی

چه مسائلی در مورد ایده های کوچک بیزنسی مطرح است؟

  • اولین چیزی که باید راجع به پول بدانید این است که کسی که می خواهد پولدار شود کار احمقانه این است که اول به پول فکر کند. کسی که به پول فکر کند پولدار نمی شود.
  • دومین چیزی که باید به آن توجه کنید و باید در زندگی آن را فراموش بکنید پس انداز کردن است.

در کشورهایی که اقتصاد در آن تعریف نشده پس انداز معنی ندارد.

  • سومین چیزی که باید حواستان باشد وقتی سنتان اضافه شد برایش خیلی وقت نگذارید حقوق بازنشستگی است چون پول در آن زمان هیچ ارزشی ندارد و تورم ارزش پول را لحظه به لحظه بیشتر از بین می برد.

شما اگر پول داشته باشید یا پول نداشته باشید باید کار کنید. کار کردن یک اصل وجودی است که در یوگا و آیورودا و طب چینی و مکاتب چینی توصیه شده است که شما باید کار بکنید. چه میلیاردر باشید چه نباشید.

شما مداما باید مهارت جدید کسب کنید. بی سواد کسی است که طی چندین ماه گذشته مهارت جدید قابل تبدیل شدن به پول بدست نیاورده باشد. و اگر مهارت شما کپی شد یا ازبین رفت شما می توانید ریکاوری کنید و دوباره به بازار برگردید؟بنابراین چیزی که شما احتیاج دارید دوره های مهارتی زودبازده است..

یک سری مانع به اصطلاح گرگ انگیزه و اهداف شما را میدزدند یا باعث می شوند شما دلزده شوید یا از هدفتان باز بمانید و حس کنید علاقه ای برای ادامه ندارید. باید این گرگ ها را برای خود مشخص کنید.

ایده های کوچک بیزنسی

دزدان انگیزه شما چه چیزهایی هستند؟

ترس از شکست، اگر کارم نگیرد و به پول نرسد، اگر سرمایه ام را ازدست بدهم، خجالت کشیدن، حرف دیگران، از ما دیگه گذشته، از شنبه انجام می دهم، دست زیاد شده…

هر ایده را خواستید شروع کنید اول باید الگو های ساده پیدا کنید سپس در آن حفره اش را بیابید.

نقش حفره ها در ایده های کوچک بیزنسی

هر الگوی ساده ای که در جامعه ی شما رواج دارد یک حفره دارد که هیچکس به آن فکر نکرده است که برای آن چه کار کند.

مثلا رستوران هایی که صبحانه، ناهار و شام می دهند چه حفره ای دارند؟

حفره ی آنها در واقع ندادن میان وعده است؛ یا غذای سالم ندارند؛ غذای کودک نمی دهند؛ غذای گیاهی ندارند.

برای انجام هر کاری باید بگردید حفره ی آن را پیدا کنید که در آن کار موفق شوید و خاص و یونیک محسوب شوید.

باید روی شیوه ی فکر کردنتان فکر کنید. یعنی باید متفاوت فکر کنید و خاص باشید و خودتان را باید در معرض فکر کردن غیرطبیعی قرار بدهید. در هر فکر خامی میتواند میلیاردها تومان خوابیده باشد.

جامعه ی هدفتان باید وسیع و گسترده باشد. از کودکان حساب شوند تا افراد سالمند. برای همه قابل استفاده باشد و همه را در بر بگیرد.

چگونه می توانید کسب و کارتان را وسیع کنید و ویترین متناسبی برای آن بچینید که افراد را تشویق به ادامه ی استفاده از کسب و کارتان بکند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://kanoonptr.com/?p=2202
اشتراک گذاری:
گرند مستر ذاکرین
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد ایده های کوچک بیزنسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.