0
0

دوره مربیگری مدیتیشن

دوره مربی‌گری چیست؟

علاقه‌مندان به مدیتیشن می‌توانند پس از گذراندن دوره مقدماتی مدیتیشن در کانون پرورش تن و روان دوره مربی‌گری مدیتیشن را هم بگذرانند.

این دوره شامل ده جلسه یک ساعت و نیمه است و در آن نکات مربوط به مربی‌گری مدیتیشن و طراحی تمرین توسط گرند مستر ذاکرین تدریس می‌شود.

در پایان دوره امتحان مربوط به دوره برگزار می‌شود و کسانی که پذیرفته می‌شوند مدرک بین‌المللی مربی‌گری (TTC Meditation) خود را از مدرسه یوگا الاینس اینترنشنال هند دریافت می‌کنند.

مدرس دوره

 این دوره توسط گرند مستر ذاکرین تدریس می‌شود. گرند مستر ذاکرین تنها فردی در ایران هستند که گرند مستر یا استاد بزرگ یوگا هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایشان می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.
 

زمان برگزاری دوره

این دوره در حال حاضر به صورت ویدیو‌های ضبط شده در آرشیو کانون موجود است و علاقه مندان می‌توانند برای ثبت نام در این دوره به شماره تلفن 09….. زنگ بزنند یا از طریق واتساپ در دوره ثبت نام کنند. و از همان طریق هم از پشتیبانی دوره‌ها برخوردار شوید و در صورت داشتن سوال می‌توانید سوالات خود را از گرند مستر ذاکرین بپرسید و خود استاد یا دستیاران آموزشی ایشان به شما پاسخ می‌دهند.

اما دوره‌ی آنلاین در حال حاضر در کانون برگزار نمی‌شود و ما درگیر امتحان پایان دوره‌ی شاگردان دوره قبل هستیم. اما زمانی که دوره آنلاین برگزار کنیم هم داخل سایت و هم در شبکه‌های اجتماعی مختلف کانون حتما به اطلاع شما می‌رسانیم تا بتوانید در صورت علاقه در دوره آنلاین ثبت نام کنید.

نحوه ثبت نام

همان‌طور که بالاتر هم به آن اشاره شد برای ثبت نام در دوره مربی‌گری مدیتیشن می‌توانید با شماره تلفن 09… در تماس باشید. پشتیبان‌های کانون و مسئولان ثبت نام تمام سعی خود را می‌کنند تا در اسرع وقت به پیام‌های شما پاسخ دهند.